Wesele w deszczu

wesele w deszczu

Jest wiele miejsc na świecie, gdzie deszcz pada przez zdecydowaną większość roku. Polska co prawda do nich nie należy, ale nawet planując wesele w lecie jest duża szansa, że będzie padało. Z drugiej strony mówi się, że deszcz w dniu ślubu przynosi szczęście, ale dla większości par szykujących przyjęcie weselne to obawa. Tuż przed ślubem nerwowo sprawdzają prognozy pogody. Ale deszcz w dniu ślubu wcale nie musi być żadną tragedią, można z tego zrobić atut, wystarczy przygotować się na taką ewentualność. Pomyśl zatem o: wodoodpornej maskarze do rzęs, parasolkach, kaloszach, płaszczach przeciwdeszczowych, ręcznikach dla gości. Nie jest powiedziane, że deszcz nie może być motywem przewodnim wesela. Kalosze przecież mogą posłużyć jako wazony na kwiaty.
wesele w deszczu

kalosze wesele

dekoracje parasol wesele

Ślubna sesja zdjęciowa w trakcie deszczu to duża szansa na spontaniczne ujęcia, gdyż nie ma czasu na długie pozowanie. Dobrze zrobiona sesja w deszczu może was naprawdę zaskoczyć. Aby nie zamoczyć się od razu zacznijcie od zdjęć, gdzie można się trochę schować: pod drzewem, w bramie. Schrońcie się pod ładnym parasolem, najlepiej przeźroczystym, a do tego ubierzcie kolorowe kalosze. A i nie przejmujcie się zabrudzoną suknią ślubną, każda dobra pralnia chemiczna sobie z tym poradzi. Zobaczcie sami, ile sesja ślubna w deszczowy dzień może dać zabawy. Duży wybór kaloszy znajdziesz tutaj.

wesele w deszczu

sesja zdjęcowa w deszczu

ślubna sesja zdjęcowa w deszczu

wesele w deszczu


Źródła zdjęć:
toptableplanner.com
bestforweddings.co.uk
shilstonedevon.co.uk
sjhouser.wordpress.com
agardenpartyllc.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>