Wesele nad jeziorem – pomysły na dekoracje weselne

Lato to przede wszystkim czas imprez plenerowych – urodziny, komunie, chrzciny, a nawet wesela w okresie letnim w dużej mierze odbywają się na otwartej przestrzeni. I dobrze, bo warto wykorzystywać dobrodziejstwa, które daje mam matka natura! Możliwości jest naprawdę wiele – w górach, nad morzem, nad jeziorem. Ostatnio najchętniej wybieraną opcją przez pary, które chcą, by ten dzień był niepowtarzalny, jest organizacja wesela nad jeziorem.

Otwarta przestrzeń to najmodniejsze miejsce na ślub i wesele!

Skąd czerpać inspiracje weselne? Z własnego otoczenia! A konkretnie z otoczenia, w którym chcemy zorganizować ślub lub wesele. Jeśli marzysz, by nie tylko przyjęcie, ale i moment, w którym powiecie sobie sakramentalne „tak” miały miejsce nad jeziorem, nic trudnego. Wystarczy odrobina inwencji twórczej i niewielki nakład sił, a to marzenie się spełni. Młode pary, które decydują się na takie wesele, robią to przeważnie z jednego powodu – tak jest zdecydowanie prościej. Ich jedynym zmartwieniem jest wybór menu, zespołu oraz zaproszenie gości. Jak się okazuje, ślub nad jeziorem może być łatwy i szybki w przygotowaniu. Dlaczego? Bo jak przekonują dekoratorzy weselni, plener stwarza wiele możliwości i pozwala na zrealizowanie planów, których z naturalnych przyczyn nie da się wykonać w zamkniętej przestrzeni.

Naturalne tło do zdjęć

Ślub to sakramentalne “tak”, wesele to przede wszystkim tańce i zdjęcia. Chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby nie uwiecznić szczęśliwej chwili na zdjęciach – pierwszy taniec, krojenie tortu, toasty czy zabawy to momenty, które muszą znaleźć się w ślubnym albumie. Dekoracje sal weselnych muszą być zatem przemyślane, by nie tylko pięknie wyglądały, ale niejako były tłem dla fotografa. Jeśli zdecydujesz się na wesele nad jeziorem to czerp z uroków natury! Piękne krajobrazy, malownicze łódki, zachód słońca odbijający się w tafli wody – pomysłów jest tak wiele, że nie potrzeba zbędnych dekoracji. Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze, korzystając z tego, co daje matka natura i otaczająca Was sceneria. W dodatku zawsze możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zajmą się wszystkim od A do Z. Efekty pracy dekoratorów możesz zobaczyć na stronie internetowej: http://dekorowanie.pl/nasza-oferta-dekoracji-sal-weselnych/.

Kwiaty i drzewa – naturalne dekoracje weselne

Jeśli zdecydujesz się na ślub nad jeziorem, prawdopodobnie będziesz chciała utrzymać całość w konwencji „jedności z naturą”. Piękne, żywe kwiaty i sezonowe owoce stworzą niepowtarzalne dekoracje na stoły weselne. Dekoracją może być też samo otoczenie. Jeśli nad wymarzonym jeziorem znajdują się drzewa, z łatwością mogą posłużyć jako naturalne parasole, które uchronią gości przed ewentualnym deszczem. Możesz  a nich powiesić lampiony, które nie tylko dodadzą uroku całości, ale i stworzą klimat, który goście zapamiętają na długo.

Wesele w plenerze to najnowszy trend!

Młode pary coraz częściej decydują się na ślub i wesele w plenerze. Organizacja wesela  tylko z pozoru wydaje się być łatwym przedsięwzięciem, ale wcale taka nie jest. Jeśli zatem chociaż trochę można sobie tę sprawę ułatwić, to przyszli małżonkowie chętnie z niej skorzystają. Zyskają również goście, bo zapewne niewielu z nich miało okazję uczestniczyć w weselu nad jeziorem. Jeśli zatem planujesz ślub i wesele, to koniecznie odwiedź stronę internetową http://dekorowanie.pl/ i wybierz inspirację idealną dla Ciebie!

wesele_nad_jeziorem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>