Jabłka motyw przewodni wesela

Jabłka jako motyw przewodni wesela, to bardzo wdzięczny temat ślubny. Jest on bardzo modny zwłaszcza o tej porze roku. Nie wspominając już, że teraz jabłko nabiera niemal patriotycznego wymiaru. Z jabłka można wyczarować wiele dekoracji weselnych. Jabłka sprawdzą się w roli świeczników, wiszących ozdób, łańcuchów, a nawet podpórek dla imion gości. Ten owoc ładnie wygląda sam w sobie, wystarczy go wyłożyć w drewnianych skrzynkach i będzie się dobrze prezentował. Jabłka w bukiecie ślubnym, czemu nie? Motyw jabłka można wykorzystać o każdej porze roku, ale ze względu na jesienne zbiory najbardziej popularny jest w tym okresie.

Dodatkową zaletą tego motywu przewodniego jest łatwy wybór potraw i deserów. Zaczynając od szarlotek, po pieczone jabłka w karmelu aż po sałatki z jabłkiem. Jako danie główne można podać pieczoną kaczkę nadziewaną jabłkami z drożdżowymi pyzami. Wybór jest naprawdę ogromy.

jabłka ślub

jesień wesele

jabłka motyw wesele

wesele jesień

jabłka wesele

jabłka wesele

bukiet wesele jesień

Zdjęcia:
weddingomania.com
thenaturalweddingcompany.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>