Szary garnitur jakie buty?

Szary garnitur do ślubu to wybór, który jak się okazuje ma całkiem sporo plusów. Zaczynając od tych najbardziej praktycznych, szary garnitur jest na tyle uniwersalny, że po za naszym ślubem będziemy mogli ubrać go przy różnych innych okazjach. Zależnie od tego jakie dodatki dobierzemy możemy stworzyć różne męskie stylizacje. Szare garnitury występują również w różnych odcieniach dzięki czemu możemy łatwo dopasować taki, który będzie najbardziej pasował do kolorów stylizacji Panny Młodej czy kolorów przewodnich wesela.

Jakie buty do szarego garnituru

Dobór butów w odpowiednim do ślubnego garnituru kolorze to oczywiście jeden z najistotniejszych elementów męskiej stylizacji ślubnej. Oto jakie buty możecie założyć do poszczególnych odcieni szarego:

  • Czarne buty to najbezpieczniejszy i najbardziej uniwersalny wybór do szarego garnituru. Zobacz czarne buty do szarego garnituru.
  • W przypadku garnituru w odcieniu ciemnoszarym, grafitowym lub antracytowym możecie wybrać buty bordowe (tak zwany kolor oxblood) lub również ciemnoszare, ważne jednak aby były ciemniejsze niż garnitur. Zobacz buty w kolorze oxblood do szarego garnituru.
  • Unikamy raczej butów w kolorze brązowym, ubranie takich butów do szarego garnituru nadaje całej stylizacji luźnego, casualowego wyglądu, a chyba nie do końca tego chcemy w dniu ślubu.
  • W przypadku jasnoszarego garnituru możecie zaryzykować z butami w zbliżonym, również jasnoszarym odcieniu. Połączenie takie jednak nie będzie pasować każdemu i decydujcie się na nie wyłącznie gdy będziecie w 100% pewni efektu. Zobacz szare buty do szarego garnituru.

Szary garnitur jakie buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>