Ślub jak z bajki – nowoczesnym samochodem przed ołtarz

Podjęcie decyzji o tym, czym pojedziecie do ślubu wcale nie jest takie łatwe, jakby się to z pozoru mogło wydawać. Często przyszli małżonkowie mają odmienne zdanie w tej kwestii, co może doprowadzić do sporów. Na samym początku warto zastanowić się, jakie w ogóle macie możliwości oraz budżet do rozdysponowania. Nie przejmujcie się kosztami zanadto.

Przyoszczędzenie na transporcie może Was drogo kosztować, w niedosłownym tego słowa znaczeniu. Wiele się przecież może zdarzyć: stary, nie do końca sprawny technicznie samochód może nie odpalić albo nawali szofer, który miał zawieźć Was do ślubu i później na wesele. Wszystkie scenariusze trzeba wziąć pod uwagę, a w momencie wybierania środka transportu dokładnie prześwietlić firmę, której usługami jesteśmy zainteresowani.

Współczesny pojazd – mniej stresu

Spora część osób wychodzi z założenia, że wybierając samochód najnowszej generacji jest dużo mniejsze ryzyko, że po drodze do kościoła sprawi nam psikusa i odmówi posłuszeństwa. Coś w tym jest, bo z roku na rok coraz mniej par młodych decyduje się pojechać do ślubu klasykiem.

Trzeba jednak pamiętać, że niemiłą niespodziankę sprawić nam może nie sam samochód, lecz firma go wynajmująca lub sam szofer. Dlatego właśnie zaleca się korzystanie z usług tylko i wyłącznie sprawdzonych firm (np. takich jak ta: https://slubwesele-ns.pl/), której zaufały setki par i co najważniejsze – nie zawiodły się. Uroczystość zaślubin jest stresująca sama w sobie, dlatego nie ma sensu dodatkowo denerwować się tym, czy pochodzący z niewiadomego źródła szofer nie nawali i nie spóźni się w tak ważnym dla Was dniu.

Pamiętaj o kompromisie

Oczywiście podstawą jest, żeby pan i pani młoda doskonale się dogadywali. Przecież właśnie z tego powodu biorą ze sobą ślub. W praktyce jednak nerwy i stres wywoływany przez myśli „czy wszystko wypali?” oraz „czy na pewno dobrze robię?” robią swoje i nawet z błahych powodów dochodzi między nimi do sprzeczek.

Nawet jeśli Twoja druga połówka ma odmienne zdanie co do środka transportu, jaki zawiezie Was przed ołtarz, pozwól jej przedstawić argumenty, które chowa w kieszeni. Być może rzeczywiście pomysł jazdy dorożką jest zbyt szalony i bezpieczniej będzie wynająć samochód od lokalnej firmy transportowej? Rozmowa jest kluczem do sukcesu, a przegadywanie się w tak mało istotnej kwestii, jaką jest wybór pojazdu, niestety nie jest dobrą wróżbą na przyszłość.

samochod do slubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>