Romantyczna fryzura ślubna

Jaką fryzurę ślubną wybrać? To dylemat każdej panny młodej. Dzisiaj zaproponujemy fryzury w romantycznym stylu oraz stylu boho. Obecnie odchodzi się od sztywnych koków na rzecz większej naturalności i swobody. Modne są zatem delikatne upięcia, warkocze czy po prostu rozpuszczone włosy.

kwiaty we wlosach do slubu

Romantyczne fryzury ślubne 2016

Jak stworzyć romantyczną fryzurę? To proste, wystarczy do włosów wpiąć żywe kwiaty, dekoracyjną spinkę lub też ozdobę z koronki, a efekt będzie niezwykły. Romantyzmu nadadzą też delikatne loki, fale. Gdy zdecydujemy się na kwiaty we włosach, taką ozdobę wykonają nam w kwiaciarni, przy okazji dopasowując kwiaty odpowiednio do bukietu ślubnego. Warto też przemyśleć, czy nie zrezygnować z welonu na rzecz kwiecistej ozdoby we włosach.

kwiat-we-słosach-pannna-mloda
kwiaty we wloskach do slu

Zamiast kwiatów we włosach można wykorzystać zwykłą koronkę. Poniżej w stylizacji ślubnej z kolekcji 2013 Rembo Styling modelka ma luźno podpięte włosy i opaskę zrobioną z tej samej koronki, co suknia ślubna.

Rembo Styling  suknia Bristol

Jeżeli masz długie włosy i gustujesz w stylu boho to wystarczy po prostu rozpuścić włosy, lekko je podkręcić i swawolnie podpiąć. Będą wówczas wyglądały niezwykle romantycznie.

boho ślub

kwiaty we wlosach

Prostym sposobem na romantyczną fryzurę ślubną jest wianek, który doda pannie młodej dziewczęcego uroku.

wianek we włosach

Jak widać nie trzeba ponosić wielkich kosztów, aby stworzyć romantyczną i delikatną fryzurę ślubną. Pamiętajcie tylko, aby nie przesadzić z ozdobami we włosach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>