Rocznica ślubu rodziców

Rocznica ślubu z roku na rok jest inna i inaczej się nazywa: papierowa, drewniana, srebrna, perłowa czy złota. Rocznica osiemdziesiąta zwana jest dębową, ponieważ to drzewo jest symbolem długowieczności.

Prezent dla rodziców po kilku, a tym bardziej kilkunastu latach jest bardzo trudno wybrać. Wyjścia do restauracji, teatru czy wyjazd to prezenty oklepane i standardowe. Kiedy nie macie pomysłu od razu warto poszukać inspiracji w internecie i znaleźć coś oryginalnego.

Osoby ze zdolnościami artystycznymi i kreatywnością mogą zrobić ręcznie robiony album zamieszczając wyjątkowe daty z życia rodziców, słoik z propozycją wspólnych wyjść, obraz, filmik o ich relacji czy wiele innych propozycji. Jednak nie wszyscy posiadają takie zdolności, a mimo to chcą by ich prezent był dopracowany i oryginalny. W poszukiwaniu sklepu, który zajmuje się nietuzinkowymi prezentami natrafiłem na https://mygiftdna.pl/.

 

Wśród wielu propozycji znajdziemy prezenty romantyczne, pożyteczne czy zabawne. Do tych ostatnich możemy zaliczyć „Tablicę Wspomnień”, czyli obramowany wydruk z wypisaną ilością dni od zawarcia związku małżeńskiego, wspomnień, miejsc zamieszkania, podróży czy wychowanych zwierząt. Do romantycznych z pewnością będą należały różnego typu obrazy. Mogą przedstawiać one rodziców ułożonych z wybranych przez nas słów, które opisują ich związek bądź profesjonalny obraz wyglądający jak malunek farbami akwarelowymi. Ciekawym pomysłem są również fotomozaiki, czyli jedno główne zdjęcie złożone z innych małych (kafelków). Idealny sposób na pomieszczenie setek zdjęć i wspomnień na jednym dziele. W przypadku prezentów użytkowych możemy zdecydować się na kubki z podpisem „Mr. I Mrs. Right”, zestaw do wina w drewnianym pudełku czy mapę świata na, której rodzice mogą zaznaczyć gdzie byli, a gdzie dopiero planują się wybrać.

 

Pamiętajmy by dobrać jak najlepiej prezent na rocznicę ślubu względem zainteresowań naszych rodziców. Jeśli są domatorami to mapa świata może się nie przydać, ale kubki czy obraz na ścianę jak najbardziej.

 

 

Rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>