Podziękowania dla rodziców

Na weselu lub przyjęciu ślubnym nie powinno zabraknąć podziękowania dla rodziców. To doskonała okazja, aby uroczyście podziękować rodzicom za niezwykły trud włożony w wychowanie, zapewnienie odpowiedniego wykształcenia oraz za to że po prostu są i byli z Wami w wielu momentach życia – tych dobrych i tych gorszych. Rodzice na pewno docenią taki gest. Nawet najtwardsi ojcowie, często wzruszają się w takich momentach. Podczas przygotowywaniach przyjęcia weselnego nie zapomnijcie o tych ważnych dla Was osobach.

podziękowania dla rodziców wesele

Najczęściej pary młode jako moment podziękowania rodzicom wybierają okolice oczepin, często praktykowane jest także wręczenie kwiatów rodzicom po torcie weselnym. W ramach podziękowań państwo młodzi dedykują swoim rodzicom piosenkę. Na pewno spotkaliście się na weselach Waszych znajomych z utworem „Cudownych rodziców mam” Urszuli Sipińskiej. Alternatywą mogą być przykładowo takie polskie piosenki:
1. „Radość najpiękniejszych lat” Natalia Kukulska i Anna Jantar
2. „Kochani rodzice” Dwa Kamraty
3. „Dla Rodziców” Cliver
4. „Walc dla rodziców” Bayer Full
5. „Życzenia z całego serca” Skaldowie
6. „Kochani moi rodzice” Bernadeta Kowalska

Ostatnio bardzo modne stało się również w ramach podziękowania rodzicom puszczanie na weselu specjalnie nakręconego filmu lub przygotowanej prezentacji ze zdjęciami rodzinnymi. Jest obecnie wiele agencji, które się specjalizują w takich weselnych filmach.

Jaki prezent dla rodziców wybrać?

Na przyjęciach weselnych pary młode wręczają przeważnie kwiaty i drobne prezenty. Takimi prezentami mogą być:
- własnoręcznie wykonany, pamiątkowy album ze zdjęciami młodych z dzieciństwa i okresu narzeczeństwa.
- dobre wino
- kosz ze słodkościami
- bilety do teatru
- dla ojców eleganckie pióra do pisania, a dla mam biżuteria
- wykupiony pobyt w spa dla rodziców
- kupony do wytwornej restauracji.
W zależności od budżetu i upodobań rodziców na pewno uda Wam się wybrać odpowiedni prezent. Najbardziej jednak liczy się pamięć.

prezent dla rodziców wesele

Zdjęcia:
anniversarygiftsforparents.org
bridalcookie.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>