Na ślub nie tylko w obcasach!

Gdy wyobrażamy sobie pannę młodą, zwykle wygląda ona tak samo. Piękna, długa, biała suknia i wysokie obcasy.

Oczywiście temu zestawowi towarzyszy też masa dodatków, takich jak ozdoby do włosów, dedykowana tej okazji biżuteria, jedwabne rękawice czy bolerka. Wszystko ma swoją rolę i znaczenie – przyczynia się do stworzenia idealnej całości. Dziś jednak skupimy się na butach, gdyż to one, jakby na to nie patrzeć, są jednym z najważniejszych elementów całego stroju. W końcu to od nich zależy komfort i kondycja panny młodej.

Cofnijmy się więc do wizji przywołanej na początku tekstu i zastanówmy się: czy ślubne obcasy faktycznie muszą być wysokie? Kto tak powiedział? Kto to ustalił? No właśnie – nikt! O to chodzi. Każda kobieta wie, że wygodnych wysokich obcasów po prostu nie ma. Buty te są generalnie niewygodne. I tak jak można w nich od czasu do czasu gdzieś się pokazać, tak bal trwający niemalże 24 godziny nie jest dla nich dobrym miejscem. Tym bardziej, że jako panny młode nie możemy przecież sobie usiąść i już nie wstawać. Tak nie wypada. Poza tym na własnym ślubie to raczej niemożliwe.

Wybierając obuwie na wesele, stawiajmy na wygodę. Pamiętajmy, że i tak przykryje je suknia. Długa kreacja nie pozwala na ich eksponowanie. buty o obcasie w wysokości od 5 do 7 centymetrów będą idealne. Bardzo modne ostatnio staje się także obuwie na płaskiej podeszwie. Białe, eleganckie sandałki są jednymi z najczęściej wybieranych. A zwłaszcza, gdy wyborem panny młodej stała się suknia typu Empire. Razem z takim obuwiem może stworzyć piękna stylizację greckiej bogini. Idealne zestawienie na ślub – szczególnie ten organizowany w ciepłych krajach lub po prostu latem. Płaskie obuwie będzie też pasowało oczywiście do innych kreacji. Bardzo popularne w ostatnich czasach baletki staną się świetnym wyborem, gdy przykładowo suknia jest bardzo dziewczęca – krótkie i rozkloszowane stroje będą tu idealne.

Opcji jest tak naprawdę wiele. Wystarczy tylko chcieć. nie stawiajmy zatem z uporem na wysokie obcasy, które łatwo mogą zamienić wesele w katorgę. Wybierzmy wygodę!

http://wedboom.pl/

Obcasy do ślubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>