Księga gości na weselu

Chcecie dodatkowo uwiecznić ten piękny dzień? Pary młode oprócz tradycyjnych zdjęć często decydują się jeszcze na księgę gości. Weselnicy w takiej księdze mogą napisać kilka miłych słów o nowożeńcach, podzielić się z nimi wrażeniami ze ślubu i złożyć im życzenia. Księga gości to niewielki wydatek a zarazem niesamowita pamiątka, do której można zawsze zajrzeć i przypomnieć sobie te miłe chwile spędzone z Waszymi gośćmi. Pomysłów na księgę gości jest wiele, może to być rodzaj pustej księgi, która zapisują goście. Innym sposobem jest stworzenie albumu ze zdjęciami gości i ich podpisami. Zdjęcia robimy wówczas polaroidem, aby był efekt od razu. Pozowanie do zdjęć to dodatkowa zabawa, można tutaj wykorzystać różne gadżety: zabawne okulary, ozdobne wąsy itp. Dobrym pomysłem jest także przygotowanie tablicy w formie drzewa rodzinnego, gdzie goście mogą się wpisać.

Księgę gości najlepiej zamówić przy okazji zakupu zaproszeń weselnych, wiele firm oferuje je w komplecie. Wówczas księga gości może mieć ten sam motyw graficzny, co zaproszenia. Księga gości może wędrować po stołach, ale zawsze jest ryzyko że ją ktoś przypadkowo zleje. Bezpieczniejszym rozwiązaniem jest postawienie osobnego miejsca, gdzie goście będą podchodzić i się wpisywać.

księga gości ślub

księga gości wesele

księga gości pomysły

księga gości weselnych

Zdjęcia:
beforethebigday.co.uk
wesele.olsztyn.pl
diynetwork.com
diynetwork.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>