Fryzura ślubna – warkocz czy kitka?

Pewno nigdy nie myślałyście, że może być tak wiele fryzur ślubnych z udziałem kitki i warkoczy. Jeśli masz dłuższe włosy to możesz poeksperymentować z warkoczami. Można zrobić kilka cienkich warkoczy, warkocz doplatany, kłos. Warkocze są ostatnio na topie. Włosy zaplecione w warkocz nadadzą romantyzmu fryzurze. Warkocz będzie na pewno pasował do wesel w stylu: boho i vintage. Aby dodatkowo urozmaicić fryzurę wystarczy wpleść do niej kwiaty lub inne ozdoby.

Fryzura ślubna długie włosy

Kitka też może być kreatywna – jednak aby był odpowiedni efekt potrzebujesz długich włosów. Przykładowo wystarczy spiąć włosy w kitkę i je pofalować. Elegancji nada kitka z wyprostowanymi włosami i ukrytą gumką. Pamiętaj, że czasem proste rozwiązania są najlepsze. Fryzura musi być odpowiednio dobrana do kształtu twarzy oraz sukni ślubnej, wówczas stworzysz spójną całość. A Ty co wybierzesz warkocz czy kitkę a może jedno i drugie?

warkocz wesele

kitka wesele

fryzura wesele 2015

warkocz wesele

wesele warkocz

kitka wesele

warkocz na wesele

weddingomania.com
thestylenewsnetwork.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>