Buty ślubne – trendy 2013

Tegoroczny szczyt sezonu ślubów mamy już za sobą, jednakże również jesienią i zimą wiele par decyduje się na zawarcie małżeństwa. Dziś chcielibyśmy pokrótce podsumować jakie buty ślubne były modne i najczęściej wybierane przez panny młode w tym roku. Trendy te będą również obowiązywać jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy zanim na dobre zacznie się ślubny sezon 2014 i przyniesie ze sobą nowości. Poniżej znajdziecie 3 dosyć odważne propozycje dla panny młodej, która chciałaby być oryginalna i wyjść nieco poza klasyczne białe szpileczki.

Srebrne buty ślubne – to pierwsza z naszych propozycji, która wpasowuje się w trendy ostatniego sezonu. Metaliczne buty w srebrnych i złotych kolorach były niezwykle modne i przełożyło się to także na modę ślubną. Modne są błyszczące szpilki srebrne czy nawet złote, ozdobione kryształkami itd. Pamiętajcie jednak, że takich butów nie powinno się zestawiać z bogato zdobionymi sukniami ślubnymi. Jeśli zdecydujecie się na błyszczące, srebrne buty ślubne to powinnyście raczej pomyśleć o prostej delikatnej sukni. Plusem jest to, że takie szpilki będziecie potem mogły wykorzystać na inne okazje.

Srebrne buty ślubne

Buty ślubne na platformie – w 2013 częściowo do łask powróciły również buty na platformie. Chodzi oczywiście o niewielką, delikatną platformę gdyż większa zdecydowanie utrudniałaby przetańczenie całej nocy. Ślubne buty na platformie znajdziecie między innymi w kolekcjach takich marek jak Menbur czy Victoria Delef, a jeśli dysponujesz nieco większym budżetem na buty ślubne możesz również rzucić okiem na kolekcje Charlotte Olympia.

Białe buty ślubne

Niebieskie buty ślubne – to wybór zdecydowanie dla odważnej panny młodej. Ostatnio coraz częściej zdarza się jednak, że dziewczyny chcą trochę poeksperymentować z kolorami i klasyczne białe szpilki idą w odstawkę. Taki wybór może się sprawdzić szczególnie przy mniej konserwatywnych cywilnych ślubach.

Niebieskie buty ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>