Bielizna ślubna

Bielizna ślubna to kolejna ważna decyzja do podjęcia przez przyszłą pannę młodą. W większości kobiety decydują się na białą bielizną do białej sukni. Bieliznę trzeba dopasować nie tylko do koloru sukni ślubnej, ale również do jej fasonu. To również istotny wybór ze względu na noc poślubną. Niestety nie zawsze nasza wymarzona bielizna będzie pasowała do sukni, ale nie należy się poddawać, tylko dążyć do ideału.

Stylowa biała bielizna Passionata
bielizna do ślubu
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

biała bielizna do ślubu
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

A może zamiast białej bielizny wybrać w blady róż? Tutaj cudny komplet z kolekcji znanej modelki Elle Macppherson.
biustonosz ella macpherson
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

W zależności od sukni ślubnej można też rozważyć gorset. Zdecydowanie wyszczupli on sylwetkę i pięknie wyeksponuje kobiece kształty. Jest to też idealne rozwiązanie dla Pań z wypukłym brzuszkiem.
Gorset marki Lejaby
gorset Lejaby
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Biały gorset marki Triumph
gorset Triumph
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Obowiązkowo do ślubu trzeba założyć pończochy, to już po prostu taka tradycja. Można wybrać samonośne pończochy, albo te przypinane do pasa do pończoch. Naszym zdaniem druga wersja jest bardziej sexi.
pas do pończoch ślub
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>